A2526 VERDE SALVAN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2526 |
| Color | GREEN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 175cm / 69inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |